بسم الله الرحمن الرحیم

ثبت نام شانزدهمین دوره خدمت رسانی قرارگاه جهادی انصارالزهرا(س) – به یاد شهید محسن فخری زاده  – تا تاریخ 30بهمن ماه ۱۳۹۹ ادامه دارد. ظرفیت اردو با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اسکان های متفاوت؛ بین 150 تا 200 نفر می باشد. و من الله توفیق.

اردوی جهادی نوروز 1400

#میسازیم_تا_ساخته_شویم_برای-ظهور

#هشت_روز_خادم_الرضا_میشویم

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نام در ادامه مطلب:

قبل از ثبت نام حتما نکات ضروری زیر را مطالعه کنید:

1- اردو ویژه عموم برادران و خواهران علاقه مند می باشد. (محدودیتی برای ثبت نام از شهرهای مختلف وجود ندارد) – شرط سنی برای ثبت نام کنندگان ۱۸ سال می باشد. / باتوجه به استقبال زیاد ثبت نام در بخش خواهران تا 25 بهمن ماه خواهد بود و بعد از این تاریخ فقط در بخش پزشکی خواهران امکان ثبت نام وجود دارد

2- زمان اردو 4 ام تا 12 ام فروردین 1400 – قرار ان شاالله از راه آهن تهران می باشد. و زمان دقیق آن بعد از قطعی شدن بلیط حرکت اعلام میشود / برگشت کاروان از مشهدالرضا و بعد از زیارت حرم امام هشتم(ع) می باشد.

3- محل برگزاری: روستاهای منطقه محروم شهرستان رشتخوار و خواف استان خراسان رضوی

4- عرصه های فعالیت: عمرانی – فرهنگی آموزشی – پزشکی – اشتغالزایی – رسانه ای و محیط زیست(درخت کاری)

5- اولویت حضور با الف- افراد متخصص(تخصص های مورد نیاز در فرم ثبت نام ذکر شده) ب- افرادی که در طول سال هم با گروه همکاری دارند و ج- افرادی است که زودتر ثبت نام کنند.

6- افراد غیرتهرانی برای حضور در اردو؛ باید خود را به محل قرار تهران یا مستقیم به منطقه برسانند که این موارد بعد از تایید نهایی هماهنگ میشود.
7- رفت و برگشت به منطقه ان شاالله با قطار می باشد.
8- اسکان جهادگران در مسجد؛ حسینیه؛ مدرسه و … می باشد.
9- ان شاالله  زیارت حرم آقاعلی ابن موسی الرضا(ع) از برنامه های اردو خواهد بود.

11- هزینه شرکت در اردو برای هرنفر حداقل ۱۵۰هزار تومان می باشد که باید توسط خود فرد یا از طریق خیرین  توسط فرد شرکت کننده تامین شود. (باتوجه به افزایش شدید هزینه های رفت و آمد؛ خورد و خوراک، فعالیت های جهادی و … همه جهادگران عزیز باید با کمک دوستان و آشنایان و خیرین به تامین این هزینه ها  کمک کنند و این هزینه صرف موارد ذکر شده خواهد شد. )

12- هزینه از افرادی که ثبت نام آنها قطعی شود گرفته خواهد شد. 

13- نتایج بررسی اولیه ثبت نام شرکت کنندگان حداکثر تا ۳ اسفند ماه در همین سایت و در کانال بله و ایتا گروه اعلام خواهد شد. برای پیگیری اطلاعیه های مربوط به اردو حتما در یکی از این کانال ها عضو شوید. عضویت در کانال ها در اینجا.

14-  افراد جدید انتخاب شده در لیست اولیه، برای جلسه آشنایی و گزینش حضوری دعوت می شوند و از میان افراد حاضر در جلسه حضوری، ثبت نام کنندگانی که دارای تخصص های مورد نیاز باشند در اولویت برای تایید نهایی جهت حضور در اردو هستند. / برداران یا خواهرانی که ساکن شهرهای استان تهران یا کرج هستند برای جلسه باید حضور پیدا کنند. اما علاقه مندان بقیه شهرها از طریق ارتباط مجازی گزینش میشوند.

15- زمان و مکان دقیق جلسه گزینش و توجیهی از طریق کانال های گروه با افراد انتخاب شده هماهنگ خواهد شد. 

16- منطقه خواف جزو مناطق آبی کرونا است. در این دوره کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد. استفاده از ماسک و داروها و توصیه های طب سنتی برای جلوگیری از ویروس کرونا از جمله برنامه ریزی های انجام شده برای حفظ سلامتی جهادگران می باشد. همچین باتوجه به نکات بیان شده برای برگزاری این اردو از سازمان بسیج سازندگی مجوز قانونی گرفته شده است.

17- باتوجه به هماهنگی های انجام شده با مسئولین سپاه استان خراسان رضوی، فرمانداری شهرستان، امام جمعه اهل سنت خواف و … به امیدخدا امنیت منطقه تامین است و مشکلی برای حضور گروه جهادی در منطقه وجود ندارد.

۱۸- افرادی که میخواهند باخانواده خود شرکت کنند ( همسر، فرزند، برادر، خواهر و …) لازم است همه افراد بصورت جدا فرم ثبت نام را پر کرده و در قسمت نکات باقیمانده نام و نسبت خانواده خود را ذکر کنید. 

و من الله توفیق


مهلت ثبت نام به پایان رسید

تنها در بخش پزشکی همچنان ثبت نام ادامه دارد

در بازه 12 تا 30 بهمن، 277 خواهر و 378 برادر

(مجموعا 655 نفر) ثبت نام کردند

هم اکنون تنها افراد پزشک و دندانپزشک میتوانند ثبت نام کنند که لازم است

با شماره تماس 09197099341 تماس گرفته شود

1 1 رای
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها