ایمان ایرانی از فعالان دانشجویی دانشگاه های استان تهران و مسئول گروه جهادی انصارالزهرا(س) در مصاحبه اختصاصی با دانشجو خبر بیان کرد: گروه جهادی انصارالزهرا(س) به منظور خدمت رسانی به مردم مناطق محروم کشور در زمینه های فرهنگی، عمرانی، بهداشتی، اقتصاد مقاومتی و ...در خرداد ماه 94 به همت جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان فعال و باتجربه اردوهای جهادی دانشجویی تشکیل شده است.

ایرانی در ادامه افزود: برادران و خواهران حلقه ی اولیه این گروه در سه سال گذشته در مناطق روستایی کمتربرخوردار شهرستان های کوهدشت و چگنی استان لرستان فعالیت میکردند که در تابستان 92 به عنوان گروه جهادی نمونه دانشجویی استان تهران انتخاب شده و از طرف ریاست سازمان بسیج دانشجویی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند. پروژه تکمیل دو مسجد در روستاهای این مناطق، بهسازی مدارس، برگزاری جشن و مراسمات مذهبی، و کلاسهای مختلف فرهنگی و آموزشی برای اهالی در رده های سنی مختلف از فعالیت های افراد حلقه ی اولیه ی گروه بوده است. هم اکنون هم به همت جمعی از فعالان اردوی های قبلی و جمع دیگری از فعالان حرکت های جهادی استان تهران گروهی به نام گروه جهادی انصارالزهرا(س) با توان بیشتر و ورود به عرصه های فعالیت گسترده تر تشکیل شده و کلیه برادران و خواهرانی که علاقه مند به حرکت های جهادی هستند میتوانند عضو گروه شده و در اردوهای آن شرکت کنند.

مسئول گروه جهادی انصارالزهرا(س) با بیان اینکه این گروه در حال حاضر با توجه به ساختار جدید خود در حال برنامه ریزی و شناسایی مناطق محروم می باشد بیان کرد ان شاالله اولین اردوی گروه جهادی انصارالزهرا(س) در تابستان 94 ویژه برادران و خواهران برگزار خواهد شد.

ایرانی در پایان اضافه کرد کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به این گروه جهادی از طریق وبلاگ اطلاع رسانی گروه به آدرس jahadi-ansar.blog.ir قابل مشاهد می باشد.


انتشار این خبر در خبرگزاری دانشجو

انتشار این خبر در سایت ناحیه بسیج الغدیر

انتشار این خبر در سایت سازمان بسیج دانشجویی