بسم الله الرحمن الرحیم


این سایت، سایت رسمی گروه جهادی انصارالزهرا(س) می باشد که توسط عده ای از جوانان دغدغه مند و با انگیزه به منظور زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(ارواحنافداه) و با توجه به تاکیدات حضرت امام خمینی(ره) و حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در زمینه ی خدمت رسانی فرهنگی، عمرانی و ... به مردم مناطق کمتر برخوردار و محروم ایران و جهان اسلام در خرداد 1394 تاسیس شده است.

افراد حلقه ی اولیه این گروه جهادی در سه سال گذشته تحت عنوان گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه خود در مناطق کمتر برخوردار شهرستان کوهدشت و چگنی استان لرستان فعالیت کرده اند.که در شهرویر ما 92 هم به عنوان گروه جهادی نمونه دانشجویی استان تهران معرفی شدند و از بهار امسال گروهی را فراتر از فضای آن دانشگاه و با حضور دیگر دانشجویان و علاقه مندان حرکت های جهادی، تشکیل دادند.

اعضای هیئت موسس گروه جهادی به ترتیب حروف الفبا آقایان: ایمان ایرانی، مرتضی دادمرزی، سیدابولفضل هاشمی، مهدی یادگاری و خانم ها اسما زندی و الهه غلامی می باشند. مسئول گروه در حال حاضر جناب آقای ایمان ایرانی هستند.
 

اخبار و اطلاعات مربوط به اولین اردوی گروه و همچنین بازخوانی فعالیت های گذشته اعضای گروه در روزهای آینده منتشر خواهد شد. ان شاالله